House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kako se danas osjećate?

Go down 
+2
blueangel_93
Nyx
6 posters
Autor/icaPoruka
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 10:22 am

Ime govori sve... Wink
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
blueangel_93
Vampyrski početnik
blueangel_93


Female Virgo Rooster
Broj postova : 7
Birthday : 07.09.1993
Age : 30
Join date : 03.09.2009
Najdraže knjige : Autsajderi, Tajna krvavog mosta, Zašto sam vam lagala...

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimepet ruj 04, 2009 10:44 am

Ljuta sam...i sretna... Smile - kompliciram, znam...
[Vrh] Go down
Kisa
Vampyr
Kisa


Female Broj postova : 16
Join date : 08.08.2009
Najdraže knjige : Pandora, Ponos i predrasude.
Job/hobbies : Pisanje i čitanje..

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:56 am

Super sam Kako se danas osjećate? Icon_biggrin
Život mi je lijep Kako se danas osjećate? Icon_razz

[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimesub ruj 12, 2009 9:14 am

Užasno sam umorna, malo tužna, ali u principu oke. Bila sam jučer na svadbi s najboljim frendom (seka mu se udavala) ali smo bili mrtvi i jedan i drugi jer smo jutarnji turnus u školi. Pa sam umorna od toga. Tužna sam jer se moja starija sestra udaje i traži salu za svadbu i danas ide gledat jednu predivnu i ako joj se sviđa će je zakaparit, a ja ne mogu ić. I po svoj prilici ni neću je vidjet do svadbe. Mrzim to jer su je svi drugi već vidjeli i onda dođu doma i pričaju kako je savršena, ovo-ono i ubija u pojam. Sad Ali sve u svemu oke, vidit ću se danas s društvom pa ono, bude bilo bolje.
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Nerona
Vampyrski početnik
Nerona


Female Scorpio Horse
Broj postova : 8
Birthday : 21.11.1990
Age : 33
Join date : 15.09.2009
Najdraže knjige : Sve od Viktorije Faust, House of night knjige, Crni mačak, Lollita...
Lokacija : Moja soba (^_^)
Job/hobbies : _φ_(..) trenutno crtanje... a kasnije cemo viditi...

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimeuto ruj 15, 2009 9:20 am

Odlično!!! Very Happy Tako sam sretna nyu~~~~ (^.^)
Valeri me je danas probudila... lijepoga li buđenja lol!
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimened ruj 20, 2009 4:02 am

Nerona je napisao/la:
Odlično!!! Very Happy Tako sam sretna nyu~~~~ (^.^)
Valeri me je danas probudila... lijepoga li buđenja lol!

hihi. znam. najljepše je mene vidjeti odamh ujutro ^^
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Lexy
Vampyrski početnik
Lexy


Female Aries Monkey
Broj postova : 11
Birthday : 14.04.1992
Age : 32
Join date : 22.09.2009
Najdraže knjige : HON, Twilight Saga, Eragon, Inkheart, Harry Potter, His Dark Materials, Vampire Academy

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimeuto ruj 22, 2009 3:59 pm

ushićeno jer razmišljam da si kupim sve knjige u serijalu na engleskome(ne volim toliko hrvatski prijevod, čudno je)...
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:13 pm

leptir92 je napisao/la:
ushićeno jer razmišljam da si kupim sve knjige u serijalu na engleskome(ne volim toliko hrvatski prijevod, čudno je)...

Potpis! Puno su bolji originali. Smile
Ja osobno, sve House of Night knjigice dobivam od tate kad leti preko Londona <3
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Kisa
Vampyr
Kisa


Female Broj postova : 16
Join date : 08.08.2009
Najdraže knjige : Pandora, Ponos i predrasude.
Job/hobbies : Pisanje i čitanje..

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimesub ruj 26, 2009 1:43 pm

Loše. Vječito se svađam s mamom Kako se danas osjećate? Icon_rolleyes . Valjda bu to prestalo.
A i sretna sam jer sam danas prolazila gradom i vidjela u izlogu Obilježenu i naravno, frendica je skužila da slinim oko te knjige pa je rekla da ju očekujem za rođendan Kako se danas osjećate? Icon_tongue
I to su naravno sjajne vijesti. I još sam sretan jer mi je za 10 dana rođendan Kako se danas osjećate? Icon_cheers
[Vrh] Go down
Lexy
Vampyrski početnik
Lexy


Female Aries Monkey
Broj postova : 11
Birthday : 14.04.1992
Age : 32
Join date : 22.09.2009
Najdraže knjige : HON, Twilight Saga, Eragon, Inkheart, Harry Potter, His Dark Materials, Vampire Academy

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 2:40 pm

Kisa je napisao/la:
Loše. Vječito se svađam s mamom Kako se danas osjećate? Icon_rolleyes . Valjda bu to prestalo.
A i sretna sam jer sam danas prolazila gradom i vidjela u izlogu Obilježenu i naravno, frendica je skužila da slinim oko te knjige pa je rekla da ju očekujem za rođendan Kako se danas osjećate? Icon_tongue
I to su naravno sjajne vijesti. I još sam sretan jer mi je za 10 dana rođendan Kako se danas osjećate? Icon_cheers

blago tebi, ali mislim da se više isplati, ako voliš mislim, čitati ih na engleskome knjige, tj da ih se kupi na eng. jer su tamo knjige sam našla na e-bay svih 5 po nekih 15$...
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitimepet srp 23, 2010 5:22 pm

hepi, tužno, umorno... ma svakako. hepi jer sam doma, kod sekice svoje i napokon sam došla u 'zanimljivije krajeve'. plus, vidjela sam si peseka mog danas nakon 2 tjedna. (falio mi jaaako puno) tužno jer mi je najboljem frendu tata bolestan i situacija je... loša. a umorno jer sam se vratila s puta, a pokušavam oživit malo ovaj forum, pa piskaram. alien
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Sponsored content





Kako se danas osjećate? Empty
PostajNaslov: Re: Kako se danas osjećate?   Kako se danas osjećate? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako se danas osjećate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako postaviti avatar ili potpis?
» Kako ste saznali za House of Night?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: Tulsa :: Starbuck's-
Forum(o)Bir: