House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kako ste saznali za House of Night?

Go down 
+15
Na.te.lie.ber
nyxandnothingelse
Zoeybird
Zoey <3
littleenna
Betty
... teich ... <3
atlantis
dulceroberta
Jehana
Lexy
Kisa
Nerona
Nyx
Destiny Faith
19 posters
Autor/icaPoruka
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesub kol 29, 2009 5:57 pm

Zanima me kako ste došli do tih knjiga? Da li vam ih je netko preporučio ili ste ih sami pronašli?
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimened kol 30, 2009 6:25 am

Ja sam tražila poklon za frendicu koja voli knjige s vampirskom tematikom. I onako, bezveze sam u Algoritmovu tražilicu upisala vampir, pa mi je iskočila Marked. Očarala me naslovnica (a obično ne kupujem knjige samo zbog naslovnica, ali ove su stvarno prekrasne zaljubljen ) i tako sam kupila frendici Marked, a sebi sve koje sam mogla naći. Kada sam pročitala Betrayed sam se stvarno navukla.Dvije knjige sam naručivala iz Britanije (Untamed i Hunted).
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Nerona
Vampyrski početnik
Nerona


Female Scorpio Horse
Broj postova : 8
Birthday : 21.11.1990
Age : 33
Join date : 15.09.2009
Najdraže knjige : Sve od Viktorije Faust, House of night knjige, Crni mačak, Lollita...
Lokacija : Moja soba (^_^)
Job/hobbies : _φ_(..) trenutno crtanje... a kasnije cemo viditi...

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimeuto ruj 15, 2009 10:25 am

Dobila sam knjigu od frendice za rođendan.
[Vrh] Go down
Kisa
Vampyr
Kisa


Female Broj postova : 16
Join date : 08.08.2009
Najdraže knjige : Pandora, Ponos i predrasude.
Job/hobbies : Pisanje i čitanje..

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesub ruj 26, 2009 1:46 pm

Preko ljeta sam čitala Ok! i vidjela reklamu za prvih par knjiga i datume kada bi trebale izlaziti, i onda sam se sjetila da je Matea spomenula te knjige na ff-u pa su me još više zanimale Kako ste saznali za House of Night? Icon_biggrin I tako to vodi do ovoga foruma Kako ste saznali za House of Night? Icon_razz
[Vrh] Go down
Lexy
Vampyrski početnik
Lexy


Female Aries Monkey
Broj postova : 11
Birthday : 14.04.1992
Age : 32
Join date : 22.09.2009
Najdraže knjige : HON, Twilight Saga, Eragon, Inkheart, Harry Potter, His Dark Materials, Vampire Academy

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimened ruj 27, 2009 2:37 pm

za knjige sam saznala preko internet stranice kod new moon-a i kao što preporuča S. Meyer da čitamo kad pročitamo ove njene, HON je bila prva i super su mi sve!!
[Vrh] Go down
Jehana
Vampyrski početnik
Jehana


Female Broj postova : 2
Join date : 21.10.2009
Najdraže knjige : Lavovi Al'Rassana
Lokacija : Negdje u noći
Job/hobbies : Čitanje, pisanje

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesri lis 21, 2009 1:05 pm

Kisa je napisao/la:
Preko ljeta sam čitala Ok! i vidjela reklamu za prvih par knjiga i datume kada bi trebale izlaziti

Kod mene je bila ista situacija. Samo nikako nisam mogla nabaviti knjigu, jer im je trebalo 100 godina da prevedu prvu i dobave ju u Osijek. A kada mi ju je mama kupila, već je počela školska godina i nikako ju nisam stigla pročitati. Danas sam zavrišila s čitanjem 1. knjige.
Kako ste saznali za House of Night? Icon_lol
[Vrh] Go down
http://xescapex.blog.hr
dulceroberta
Vampyrski početnik



Broj postova : 1
Join date : 28.10.2009
Najdraže knjige : obiljezena

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesri lis 28, 2009 11:45 am

vidjela sam reklamu za knjige u Cosmopolitanu.slucajno pronasla Marked u knjiznici,procitala ju,jucer sam procitala Betreyed i sad cekam da se dokopam ostalih,jer totalno sam se navukla.
[Vrh] Go down
atlantis
Vampyrski početnik



Female Broj postova : 12
Join date : 05.11.2009
Najdraže knjige : twilight saga, kuca noci
Lokacija : zagreb

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimepet stu 20, 2009 6:14 am

ja sam dosla do svoje knjige trazenjem knjiga po Amazonu i od tamo sam narucila prva dva djela Smile i cim sam prvu procitala ostala sam odusevljenaaa
[Vrh] Go down
... teich ... <3
Vampyrski početnik
... teich ... <3


Female Aries Rooster
Broj postova : 10
Birthday : 16.04.1993
Age : 31
Join date : 12.12.2009
Najdraže knjige : HP, Twilight saga, Interviu s vamp...
Lokacija : ... na granici sna i mašte ...

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesub pro 12, 2009 10:48 am

i ja isto preko algoritma, privuko me veeeeeeeliki plakat u izlogu, kasnie sam nesto malo gledala sadrzaj i kupila ju (:

sad nestrpljivo ocekuem da skupim pare za ostale djelove xD
[Vrh] Go down
Betty
Vampyrski početnik
Betty


Female Broj postova : 4
Join date : 24.03.2010
Najdraže knjige : Izabrana
Lokacija : K. Štafilic
Job/hobbies : belly dance

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesri oľu 24, 2010 1:02 pm

Ja preko OK!
u knjžari sam pronasLa Izdanu i Izabranu
Obilježenu ( marked) sam preskocila i sada trebam nabavit neukrocenu (untamed)

btw: jel zna neko di je mogu nabavit u splitu?????????
[Vrh] Go down
http://magicandlowex.blog.hr
littleenna
Vampyrski početnik
littleenna


Female Scorpio Rat
Broj postova : 3
Birthday : 31.10.1996
Age : 27
Join date : 25.03.2010
Najdraže knjige : Betrayed
Lokacija : I haven't decided.
Job/hobbies : Pisanje, pjevanja. x)

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimečet oľu 25, 2010 7:20 am

Betty mi je dala knjigu i odmah sam se zaljubila u cijelu sagu.
Knjige su jako zanimljive i lako nađeš sebe u nekim likovima x)
[Vrh] Go down
Betty
Vampyrski početnik
Betty


Female Broj postova : 4
Join date : 24.03.2010
Najdraže knjige : Izabrana
Lokacija : K. Štafilic
Job/hobbies : belly dance

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimečet oľu 25, 2010 12:16 pm

heheh...ma ja san sviH zarazila sa ovin knjiGama Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://magicandlowex.blog.hr
Zoey <3
Vampyrski početnik
Zoey <3


Female Broj postova : 8
Join date : 08.04.2010
Najdraže knjige : HoN, Twilight saga
Job/hobbies : Mažoretkinje

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimečet tra 08, 2010 6:12 am

Ja sam isto vidjela stranicu u OK-u na kojoj su bile te knjige. Za rođendan su me pitali što hoću, pa sam im rekla za te knjige. Kad sam pročitala prvu knjigu, morala sam i ostalee!

I I love you OK! =))
[Vrh] Go down
http://tocaforever.blog.hr
Zoeybird
Vampyr
Zoeybird


Female Sagittarius Rat
Broj postova : 16
Birthday : 27.11.1996
Age : 27
Join date : 17.04.2010
Najdraže knjige : serijali: Kuća Noći, Vampirska Akademija, Besmrtnici
Lokacija : Zagreb

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimepon tra 19, 2010 1:14 am

U nekom časopisu sam vidjela reklamu za tim knjigama i radnju prve knjige, a kako sam ja odmalena voljela knjige o vampirima, kupila sam knjige ćim su izašle. odmah su mi se svidjele!
[Vrh] Go down
nyxandnothingelse
Vampyrski početnik
nyxandnothingelse


Female Virgo Dog
Broj postova : 1
Birthday : 28.08.1994
Age : 29
Join date : 22.06.2010
Najdraže knjige : HON, Sumrak saga, Kuća škorpiona, Dječak u prugastoj pidžami, sve od Anne Rice, Harry Potter, Kradljivica knjiga, Endimion proljetni, Evermore i Blue moon,...
Job/hobbies : čitanje, slušanje muzike, sviranje klavira, rolanje, ...

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimeuto lip 22, 2010 7:31 am

Betty je napisao/la:
Ja preko OK!
u knjžari sam pronasLa Izdanu i Izabranu
Obilježenu ( marked) sam preskocila i sada trebam nabavit neukrocenu (untamed)

btw: jel zna neko di je mogu nabavit u splitu?????????



nisam sigurna, ali neukroćena još nije prevedena na hrv, ali sad imaš i burned na eng, tj. na eng imaš do 7. dijela
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimened srp 04, 2010 8:33 am

nyxandnothingelse je napisao/la:
Betty je napisao/la:
Ja preko OK!
u knjžari sam pronasLa Izdanu i Izabranu
Obilježenu ( marked) sam preskocila i sada trebam nabavit neukrocenu (untamed)

btw: jel zna neko di je mogu nabavit u splitu?????????



nisam sigurna, ali neukroćena još nije prevedena na hrv, ali sad imaš i burned na eng, tj. na eng imaš do 7. dijela

untamed je prevedena Smile
hunted još nije.
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Na.te.lie.ber
Vampyrski početnik



Female Scorpio Dog
Broj postova : 8
Birthday : 31.10.1994
Age : 29
Join date : 09.07.2010
Najdraže knjige : Kuca Noci,Sumrak saga,S.M. U sebi,

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimeuto srp 13, 2010 4:56 pm

slucajno sam vidjela obiljezenu u knjiznici dok sam trazila nesto zanimljivo za citati..
kad sam je pocela citat,nisam se vise mogla odvuci od nje..i tako sam procitala sve 4 knjige za tjedan dana... (morala sam sporije..)
i sada umirem u cekanju lovljene!! Crying or Very sad
procitala sam da ce izaci u 5 mjesecu ali je svejedno ne mogu nigdje naci Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimepet srp 23, 2010 4:46 pm

Na.te.lie.ber je napisao/la:
slucajno sam vidjela obiljezenu u knjiznici dok sam trazila nesto zanimljivo za citati..
kad sam je pocela citat,nisam se vise mogla odvuci od nje..i tako sam procitala sve 4 knjige za tjedan dana... (morala sam sporije..)
i sada umirem u cekanju lovljene!! Crying or Very sad
procitala sam da ce izaci u 5 mjesecu ali je svejedno ne mogu nigdje naci Crying or Very sad

a da probaš na engleskom? Very Happy
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
wolfghost
Vampyrski početnik



Male Broj postova : 1
Join date : 05.09.2010
Najdraže knjige : sve iz Kuća noći, serijal Sumrak, Grad zvijeri
Lokacija : Zaprešić

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimened ruj 05, 2010 11:55 am

Meni je prijateljica kojoj sam davao poduke preporučila serijal. Tad trenutačno nisam imao novca, pa sam knjige skinuo s interneta. Bile su fenomenalne. Svih sedam knjiga sam pročitao u 5 dana(na engl.)
[Vrh] Go down
snickers
Vampyrski početnik
snickers


Female Virgo Horse
Broj postova : 2
Birthday : 03.09.1990
Age : 33
Join date : 27.10.2010
Najdraže knjige : Kuća noći serijal, Hary Potter, sve vezano a nadnaravno
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : fotografija

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesri lis 27, 2010 5:03 pm

Zoeybird je napisao/la:
U nekom časopisu sam vidjela reklamu za tim knjigama i radnju prve knjige, a kako sam ja odmalena voljela knjige o vampirima, kupila sam knjige ćim su izašle. odmah su mi se svidjele!

isto Smile
[Vrh] Go down
mary
Vampyrski početnik
mary


Broj postova : 3
Join date : 31.12.2010
Najdraže knjige : kuća noći,sumrak saga,harry potter
Lokacija : kastel novi
Job/hobbies : citanje...internet...rukomet

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimesub sij 01, 2011 8:21 am

kad sam u knjižnici procitala sve iz sumrak sage knjižnicarka mi ih je preporucila i prve 4 sam procitala u 5 dana
5 dio sam procitala u profila u splitu(joker) 6 trenutno citam isto u profila,7 dio bi trebao izaci(preveden)
[Vrh] Go down
Little wampire
Vampyrski početnik



Female Gemini Rat
Broj postova : 10
Birthday : 21.06.1996
Age : 27
Join date : 02.01.2011
Najdraže knjige : Burned,Hunted
Lokacija : Tulsa
Job/hobbies : spavanje ;D

Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitimepon sij 03, 2011 5:32 am

ja sam vidjela reklamu za kucu noci i mislila sam da je bezveze jer ce bit nesto slicno kao sumrak (ja volim sumrak nemojte me krivo shvatit) ali onda sam cula od prije da je ona ima pa sam je zamolila da mi posudi i sad sam hon jukie
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako ste saznali za House of Night? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ste saznali za House of Night?   Kako ste saznali za House of Night? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako ste saznali za House of Night?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» House of Night Quiz
» House of Night u Hrvatskoj!
» Vaši House of Night predmeti i crteži
» House of Night predmeti i crteži s neta-samo linkovi!
» Kako se danas osjećate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: House of Night :: Knjige iz serijala-
Forum(o)Bir: