House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 (James) Stark

Go down 
+3
Zoey <3
Raven Jane
Nyx
7 posters
Autor/icaPoruka
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

(James) Stark Empty
PostajNaslov: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimečet srp 30, 2009 8:55 am

Zahvaljujući Nyx Stark je svjetski prvak u streljaštvu.Njegov dar je da uvijek pogodi svoju metu.Također se veoma brzo povezao sa Zoey.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Raven Jane
Vampyrski početnik



Broj postova : 4
Join date : 10.03.2010
Najdraže knjige : skupljam dojmove...

(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimesub oľu 13, 2010 4:58 pm

Ja definitivno navijam za njega.
[Vrh] Go down
Zoey <3
Vampyrski početnik
Zoey <3


Female Broj postova : 8
Join date : 08.04.2010
Najdraže knjige : HoN, Twilight saga
Job/hobbies : Mažoretkinje

(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimečet tra 08, 2010 6:09 am

On mi je odličan =)) Neznam zašto, ali baš mi se sviđa. Very Happy I šokirala sam se kad je umroo... Neutral A baš sam se ponadala će biti svašta s njim i Zoey Very Happy
[Vrh] Go down
http://tocaforever.blog.hr
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimened srp 04, 2010 8:37 am

on je tip dečka kojeg bi ja za svog dečka Very Happy totalno mi je awič na nekim djelovima, a opet je u pravoj dozi baš muško [if you know what I mean] iiii, hm. grozno mi ga je žao sad u burned jer mi je koma čitat kak pati. ali inače je onak, jako drag dečko. tip osobe koja bi bila vrijedna i kao prijatelj i kao dečko. preslatko mi je kad klekne pred nju i položi svoj Warrior Oath i onak. awwww. <3
if you ask me, ja sam totalno Team Stark I love you
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Zoey Redbird
Vampyrski početnik



Female Aquarius Rat
Broj postova : 2
Birthday : 23.01.1997
Age : 27
Join date : 10.10.2010
Najdraže knjige : Obilježena,Izdana,Izabrana,Neukročena,Lovljena..
Lokacija : NY

(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimened lis 10, 2010 7:21 am

Destiny Faith je napisao/la:
on je tip dečka kojeg bi ja za svog dečka Very Happy totalno mi je awič na nekim djelovima, a opet je u pravoj dozi baš muško [if you know what I mean] iiii, hm. grozno mi ga je žao sad u burned jer mi je koma čitat kak pati. ali inače je onak, jako drag dečko. tip osobe koja bi bila vrijedna i kao prijatelj i kao dečko. preslatko mi je kad klekne pred nju i položi svoj Warrior Oath i onak. awwww. <3
if you ask me, ja sam totalno Team Stark I love you

I jaaaa!On mi e preeodličan(i sexy).Jedva čekam pročitati Burned da vidim šta ce biti s njim i Zoey!
P.S.i jaa sam totalno Team Stark!!!
[Vrh] Go down
mary
Vampyrski početnik
mary


Broj postova : 3
Join date : 31.12.2010
Najdraže knjige : kuća noći,sumrak saga,harry potter
Lokacija : kastel novi
Job/hobbies : citanje...internet...rukomet

(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimesub sij 01, 2011 8:25 am

apsolutno savršennnn jedva cekam procitati opecenu da vidim sto ce biti sad sam na namamljenoj
i ja sam totalno <3 TEAM STARK <3
santa :* :* <3
[Vrh] Go down
Little wampire
Vampyrski početnik



Female Gemini Rat
Broj postova : 10
Birthday : 21.06.1996
Age : 27
Join date : 02.01.2011
Najdraže knjige : Burned,Hunted
Lokacija : Tulsa
Job/hobbies : spavanje ;D

(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitimepon sij 03, 2011 5:37 am

ja sam sve procitala i sad cekam awakend ali stark mi je aaaaaaaaaaaaaaaw obozavam ga obozavam obozavam on mi je zakon
[Vrh] Go down
Sponsored content





(James) Stark Empty
PostajNaslov: Re: (James) Stark   (James) Stark I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
(James) Stark
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: House of Night :: Likovi-
Forum(o)Bir: