House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Slobodno vrijeme - hobiji

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Leronyx
Vampyrski početnik
Leronyx


Broj postova : 7
Join date : 11.11.2009
Najdraže knjige : Ponos i predrasude, endimon proljetni i obiljezena

Slobodno vrijeme - hobiji Empty
PostajNaslov: Slobodno vrijeme - hobiji   Slobodno vrijeme - hobiji I_icon_minitimesri stu 11, 2009 11:46 am

Čime se bavite kada ne ucite ili ne citate knjige? Cime bi se htjeli baviti..

Obozavam ples, bavila sam se njime 4 godine i onda odustala(glupa ja), onda sam se bavila ko zna cime, isla sam na talijanski, na rukomet, na karate, da bi se nakon svega toga opet vratila plesu.
Kada ne plesem ili radim kojekakve gluposti, pisem knjigu koja dosada ima samo dva poglavlja, ali nadam se da cu je dovrsiti do sljedeće godine.
[Vrh] Go down
... teich ... <3
Vampyrski početnik
... teich ... <3


Female Aries Rooster
Broj postova : 10
Birthday : 16.04.1993
Age : 31
Join date : 12.12.2009
Najdraže knjige : HP, Twilight saga, Interviu s vamp...
Lokacija : ... na granici sna i mašte ...

Slobodno vrijeme - hobiji Empty
PostajNaslov: Re: Slobodno vrijeme - hobiji   Slobodno vrijeme - hobiji I_icon_minitimesub pro 12, 2009 11:07 am

stvarno se bavih svime, od mazuretkinja preko folklora do glazbene skole..

glazba mi je u krvi i iako sam zavrsila skolu i dalje mi ispunjava dan i bez nje nisam ja, kroz nju izrazavam osjecaje

a trenutno se bavim jezicima ( ne tudima, ovo fkt krivo zvuci, jaoooo da me decko cuje ), talijanski i arapski ucim

veika mi je zelja uskoro upisat tecaj za turistickog vodica
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Slobodno vrijeme - hobiji Empty
PostajNaslov: Re: Slobodno vrijeme - hobiji   Slobodno vrijeme - hobiji I_icon_minitimepet srp 23, 2010 5:18 pm

da ste me to pitali prije dvije godine, rekla bih da rješavam tuđe probleme i glumim dežurnog psihijatra.
da ste me pitali prije godinu dana, rekla bih da idem na ples i da je ples moj život. nešto bez čega ne mogu.
da ste me pitali prije pola godine, rekla bih da pišem, da je to ono što me ispunjava.
sad slobodno kažem da se još uvijek igram dežurnog psihijatra, možda čak i više nego prije. sjedim za kompjuterom i guglam probleme koje imaju moji prijatelji, kako bih našla točno objašnjenje zašto se tako postavljaju u tim nekim situacijama, a da bih im onda mogla pomoći. još uvijek je ples moj život, jedino sam morala uzet pauzu od življenja i usmjerit energiju na druge stvari. čekam deveti mjesec i krećem ponovno. i još uvijek pišem. iz dana u dan škrabam u svoju bilježnicu. i usavršavam priču koju ću predati razrednici. samo se dvoumim da li da joj predam onu izmišljenu ili onu temeljenu na stvarnim događajima Very Happy
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Sponsored content





Slobodno vrijeme - hobiji Empty
PostajNaslov: Re: Slobodno vrijeme - hobiji   Slobodno vrijeme - hobiji I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slobodno vrijeme - hobiji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: Tulsa :: Starbuck's-
Forum(o)Bir: