House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Aphrodite LaFonte

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimečet srp 30, 2009 8:30 am

Prije dolaska Zoey predvodila je Kćeri tame.Zahvaljujući Nyx ima vizije budućnosti.Prije je bila na vampyrski početnik, no spasivši Stevie Rae ponovo je postala čovjek s iznimkom da i dalje ima vizije.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimesub kol 29, 2009 5:22 pm

Pa ne vjerujem da još nitko nije pisao ništa. Ona je meni najdraži lik. Sa točno pravim omjerom dobrote i zloće čini mi se najljudskiji lik u takvim knjigama općenito. Ima tu svoju negativnu masku koju voli pokazivati drugima. I dok se kroz prve knjige pokazuje kao negativan lik, sviđa mi se kako se sve izokrene i kako ona zapravo ispadne kao jedan od pozitivnijih likova na koju više utječe njezina obitelj i prošlost, te njezine vizije, nego išta drugo.
Ma cura je genijalna, ništa više . veseo
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Rachel
Vampyrski početnik
Rachel


Female Sagittarius Dog
Broj postova : 6
Birthday : 24.11.1994
Age : 29
Join date : 04.11.2009
Najdraže knjige : Gossip Girl, HoN...
Lokacija : somewhere I belong
Job/hobbies : muzika, čitanje, izlaženje...

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimesri stu 04, 2009 10:22 am

I meni je ona najdraža. Ona nije imala neko super djetinjstvo zbog lude stare, a to ju je i naučilo da ne teba slijepo vjerovati ljudima.
Isto tako ona uvijek kaže šta misli bez obzira na druge.
Obožavam njezine smješne komentare. Very Happy
[Vrh] Go down
atlantis
Vampyrski početnik



Female Broj postova : 12
Join date : 05.11.2009
Najdraže knjige : twilight saga, kuca noci
Lokacija : zagreb

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimečet stu 05, 2009 8:09 am

na pocetku je negativan lik totalno, ali vec u drugoj knjizi se pokazuje ono sto je, malo je dobra malo je zla Smile
[Vrh] Go down
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimečet stu 05, 2009 10:40 am

atlantis je napisao/la:
na pocetku je negativan lik totalno, ali vec u drugoj knjizi se pokazuje ono sto je, malo je dobra malo je zla Smile
*vidiš, ona je meni prije realna nego "malo dobra, malo zla". imala je teško djetinjstvo i to je ostavilo utiska na njoj. ima tu svoju masku koju drži na licu jer ju je strah dopustiti drugima da joj se približe, što mislim da je realno čim ima takvu majku kakvu ima, a čim su ti roditelji takvi, nije ni čudo da se ne možeš otvoriti drugima. Smile
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
atlantis
Vampyrski početnik



Female Broj postova : 12
Join date : 05.11.2009
Najdraže knjige : twilight saga, kuca noci
Lokacija : zagreb

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimepon stu 09, 2009 4:31 am

pa to dobro ti je istina, i tesko se otvara drugima, ali mislim da ona sama odabire situaciju kada ce se pokazati u dobrom a kada u losem svjetlu...
[Vrh] Go down
Zoeybird
Vampyr
Zoeybird


Female Sagittarius Rat
Broj postova : 16
Birthday : 27.11.1996
Age : 27
Join date : 17.04.2010
Najdraže knjige : serijali: Kuća Noći, Vampirska Akademija, Besmrtnici
Lokacija : Zagreb

Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitimepon tra 19, 2010 3:30 am

Afrodita je zbilja OK i sviđa mi se, ali nije mi se prije sviđala. pogotovo mi je draga zato što je jedina ostala uz Zoey kad su je svi ostavili. Dokazuje da je prava prijateljica ad uspije pomiriti Zoey s Damienom i Blizankama. Vidi se da joj je stalo do Zoey i da ima vrlo loš život unatoć bogatstvu i ljepoti koju ima. Afrodita je i jako osjećajna, iako to ne voli pokazivati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aphrodite LaFonte Empty
PostajNaslov: Re: Aphrodite LaFonte   Aphrodite LaFonte I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aphrodite LaFonte
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: House of Night :: Likovi-
Forum(o)Bir: