House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vaši problemi

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Vaši problemi Empty
PostajNaslov: Vaši problemi   Vaši problemi I_icon_minitimesub kol 08, 2009 4:39 pm

Ako vas nešto mući i niste sigurni što napraviti možete o tome tu pisati.Pokušat ćemo vam pomoći ili vas barem poslušati.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Vaši problemi Empty
PostajNaslov: Re: Vaši problemi   Vaši problemi I_icon_minitimesub kol 29, 2009 5:46 pm

Hmmm, ja imam jedan problem i ispitujem okolo za pomoć, pa ajde da vidim oćete li mi vi moći pomoći, bar malo.
Dakle, krenut ću ispočetka i budem išla u detalje jer mislim da nema drugog načina.
Ima jedan dečko(uvijek ima) koji mi se sviđa. Ne mogu reći da sam zaljubljena u njega jer nisam sto posto sigurna u to. I uvijek smo skupa, najbolji smo frendovi, znamo se već duže vrijeme. U zadnje vrijeme mi smo krenuli sa zafrkancijom muž-žena, ali nam je dosadila pa smo prestali. Ali to se u jednu ruku nastavilo, još uvijek dobijam ljubomorne izjave kad su drugi dečki u pitanju i redovito dobivam izjave ljubavi. I mislim da to ništa ne znači, ali ima tu još jedna frendica. Ona sagledava tu situaciju iz drugog kuta i rekla mi je da probam nešto poduzet jer mi je bezveze čekat, da se ne pitam kasnije što bi bilo kad bi bilo. No opet je meni glupo sad nešto brljat pa da ne zeznem prijateljstvo, uostalom već smo pričali o tome pa je on reko da bi mu bilo bed da me ne povrijedi i to. I sad više ne znam. Ne znam jel bih trebala pokušavat nešto ili bolje da ne diram ništa i ostavim stvari kakvima jesu. Any advice?
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Kisa
Vampyr
Kisa


Female Broj postova : 16
Join date : 08.08.2009
Najdraže knjige : Pandora, Ponos i predrasude.
Job/hobbies : Pisanje i čitanje..

Vaši problemi Empty
PostajNaslov: Re: Vaši problemi   Vaši problemi I_icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:35 am

Pa, gledaj, ako ga stvarno jako jako voliš i misliš da bi bila sretnija s njime ako bi između vas bilo nečega više od prijateljstva-učini to, tako ćeš barem biti sretna da si pokušala. Ali ako vidiš da to nije nešto veliko i da je to prolazno, i ako ti je on draži kao prijatelj-nemoj. Tako bi samo uništila prijateljstvo koje ti je dragocjeno. Sad ti moraš sama vidjeti Vaši problemi Icon_smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši problemi Empty
PostajNaslov: Re: Vaši problemi   Vaši problemi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši problemi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problemi oko foruma
» Vaši predmeti
» Vaši crteži
» Tempted-vaši dojmovi
» Vaši avatari, potpisi i korisničko ime

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: Tulsa :: Starbuck's-
Forum(o)Bir: