House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Chosen (Izabrana)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Chosen (Izabrana) Empty
PostajNaslov: Chosen (Izabrana)   Chosen (Izabrana) I_icon_minitimečet srp 30, 2009 10:12 am

Sadržaj:

Sile zla su na djelu u Kući Noći, a Zoeyine avanture postaju sve mističnije. Njena najbolja prijateljica, Stevie Rae, je nemrtva i bori se da zadrži djeliće svoje humanosti. Zoey se našla u veoma neugodnoj i rijetkoj situaciji-ima tri dečka. Pomiješajte malo želje za krvlju i ovu situaciju i dobit će te recept za društvenu katastrofu. Baš kad se čini da stvari ne mogu biti teže, vampyri se počnu pojavljivati mrtvi.Zaista mrtvi. Čini se da je Narod Vjernih umoran od suživota s vampyrima. Ali kao što Zoey i njeni prijatelji znaju stvari nisu uvijek onakve kakvima se čine...

Ovdje možete pisati svoje dojmove o knjizi.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
atlantis
Vampyrski početnik



Female Broj postova : 12
Join date : 05.11.2009
Najdraže knjige : twilight saga, kuca noci
Lokacija : zagreb

Chosen (Izabrana) Empty
PostajNaslov: Re: Chosen (Izabrana)   Chosen (Izabrana) I_icon_minitimečet stu 05, 2009 7:35 am

knjiga je odlicna, cak me vise odusevila nego prvi dio, puno je zanimljivija i puno se neocekivanih stvari dogodada Smile
puno mojih frendova koji su i procitali knjigu kazu kako je knjiga napisana kao neka sapunica, ali meni je totalno super i bas je zanimljiva
[Vrh] Go down
 
Chosen (Izabrana)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: House of Night :: Knjige iz serijala-
Forum(o)Bir: