House of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hrvatski House of Night forum.Dobro došli u Kuću Noći!
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortalPortal  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Tempted-vaši dojmovi

Go down 
+5
××Fallen angel××
Lexy
Destiny Faith
Bloody Lady
Nyx
9 posters
Autor/icaPoruka
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimečet srp 30, 2009 11:08 am

Sadržaj:

Mislili ste da nakon što je prognala palog anđela i palu Visoku svećenicu, spasila Starkov života, ugrizla Heatha, dobila glavobolju od Erika, i zamalo umrla, Zoey Redbird dobiti malo odmora? Nažalost, odmor nije predviđen za Visoku svečenicu na obuci i njene prijatelje. Baviti se s trojicom dečkiju nikako ne opušta od stresa, pogotovo kad je jedan od njih sexy Ratnik koji toliko štiti Zoey da može osjetiti njene emocije. Kad smo već kod stresa tamna sila koja luta tunelima ispod Tulse se širi, a Zoey počinje vjerovati da je Stevie Rae odgovornija za puno više od grupe crvenih vampyra. Aphroditeine vizije upozoravaju Zoey da se kloni Kalone i njegovog utjecaja, ali također pokazuju da je Zoey jedina koja ima moć da zaustavi palog anđela. Uskoro će postati jasno da Zoey nema izbora; ako se ne pridruži Kaloni on će se osvetiti na najgori način onima koji su joj najvažniji. Hoće li Zoey imati dovoljno hrabrosti da učini nešto zbog čega bi mogla izgubiti život, srce i dušu? Saznajte u novom nevjerojatnom nastavku iz serijala Kuće Noći!




Zadnja promjena: Nyx; ned stu 01, 2009 1:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Bloody Lady
Vampyrski početnik
Bloody Lady


Female Sagittarius Dog
Broj postova : 6
Birthday : 19.12.1994
Age : 29
Join date : 14.08.2009
Najdraže knjige : Sumrak saga, House of Night, Vampire Kisses
Lokacija : Zagreb

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimepet kol 14, 2009 2:17 am

Shocked Very Happy
Sadrzaj je odličan, jako mi se sviđa.
Mislim da ćemo u Tempted vidjeti malo više Aphrodite i njezine... hm, dobre strane? Razz
Ali nekako sumnjam da će se od samog početka (ponovo) voditi rat s Kalonom. Castice su vec sad najavile jos jednu knjigu poslije Tempted tako da mora nešto događaja ostati i za tu knjigu.
Jedva čekam vidjeti kemiju između Starka i Zoey, zanima me što će biti s Erikom i Heathom i koga će, pobogu, Zoey izabrati?
Ali, najvaznija zelja mi je ponovo vidjeti Neferet. Koliko god da je zla i pokvarena, žena je zakon Razz Cool
[Vrh] Go down
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimepet kol 14, 2009 12:34 pm

Mene zanima što je to sa Stevie Rae.
Još otkad su je počele petljati s tim u tunelima me zanima. iznenađenje iznenađenje iznenađenje
(ovaj prijevod je malo "sirov" s obzirom da sam ga je pisala)
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Bloody Lady
Vampyrski početnik
Bloody Lady


Female Sagittarius Dog
Broj postova : 6
Birthday : 19.12.1994
Age : 29
Join date : 14.08.2009
Najdraže knjige : Sumrak saga, House of Night, Vampire Kisses
Lokacija : Zagreb

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimepet kol 14, 2009 3:05 pm

Nyx je napisao/la:
Mene zanima što je to sa Stevie Rae.
Još otkad su je počele petljati s tim u tunelima me zanima. iznenađenje iznenađenje iznenađenje
(ovaj prijevod je malo "sirov" s obzirom da sam ga je pisala)

Dap, to mora biti zanimljivo, ja jednostavno ne mogu zamisliti Stevie Rae kao negativku (slućajnu ili ne).
Ali sad kad razmislim o tome, počinje me polako izjedati taj dio isto kao i svi drugi beljenje
Hm, možda postoji još crvenih vampyra koji nisu "pod kontrolom"? Možda Stevie Rae nema toliko humanosti pa koristi svoju moc zemlje za nesto?
Argh, idem ponovo citati knjige i analizirati ih Mad Razz Very Happy

Prijevod mi se cini jako dobar, jedino mi ovo Visoka svećenica čudno zvuči Razz Nisam naviknuta na hrvatsku veerziju.
[Vrh] Go down
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimepet kol 14, 2009 3:31 pm

Bloody Lady je napisao/la:
Nyx je napisao/la:
Mene zanima što je to sa Stevie Rae.
Još otkad su je počele petljati s tim u tunelima me zanima. iznenađenje iznenađenje iznenađenje
(ovaj prijevod je malo "sirov" s obzirom da sam ga je pisala)

Dap, to mora biti zanimljivo, ja jednostavno ne mogu zamisliti Stevie Rae kao negativku (slućajnu ili ne).
Ali sad kad razmislim o tome, počinje me polako izjedati taj dio isto kao i svi drugi beljenje
Hm, možda postoji još crvenih vampyra koji nisu "pod kontrolom"? Možda Stevie Rae nema toliko humanosti pa koristi svoju moc zemlje za nesto?
Argh, idem ponovo citati knjige i analizirati ih Mad Razz Very Happy

Prijevod mi se cini jako dobar, jedino mi ovo Visoka svećenica čudno zvuči Razz Nisam naviknuta na hrvatsku veerziju.
Ma ni ja. Mislim da ću morati pročitati knjige na hrvatskom da vidim kako su oni to preveli. Ali kad malo bolje razmisliš High Priest --> Visoka svečenica.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Bloody Lady
Vampyrski početnik
Bloody Lady


Female Sagittarius Dog
Broj postova : 6
Birthday : 19.12.1994
Age : 29
Join date : 14.08.2009
Najdraže knjige : Sumrak saga, House of Night, Vampire Kisses
Lokacija : Zagreb

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimesub kol 15, 2009 2:26 am

Da, ima to smisla. I to je vrlo vjerojatno i točan prijevod, ali nekako svi ti profesionalni prevoditelji nađu još neki izraz ili riječ koja ponekad uopće ne odgovara prijevodu nas "običnih ljudi". Razz
Ja sam toliko navikla na engleski jezik da mi neke riječi jednostavno čudno zvuče na hrvatskom. Embarassed Shocked
[Vrh] Go down
Nyx
Administratorica
Nyx


Female Capricorn Pig
Broj postova : 70
Birthday : 29.12.1995
Age : 28
Join date : 19.07.2009
Najdraže knjige : House of Night novels, Sumrak saga, Čokolada
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Pisanje, crtanje, čitanje

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimesub kol 15, 2009 7:34 am

Bloody Lady je napisao/la:
Da, ima to smisla. I to je vrlo vjerojatno i točan prijevod, ali nekako svi ti profesionalni prevoditelji nađu još neki izraz ili riječ koja ponekad uopće ne odgovara prijevodu nas "običnih ljudi". Razz
Ja sam toliko navikla na engleski jezik da mi neke riječi jednostavno čudno zvuče na hrvatskom. Embarassed Shocked
Znam na što misliš. Meni nikako ne paše vampyrski početnik.Uvijek će mi biti fledgling.
Ali da ne radimo offtopic.
Mene isto jako zanima koga će odabrati Zoey.Navijam za Erika ili Starka.Heath mi ide na živce.
[Vrh] Go down
http://somestory.bloger.hr
Destiny Faith
Moderatorica
Destiny Faith


Female Taurus Dog
Broj postova : 44
Birthday : 13.05.1994
Age : 29
Join date : 29.08.2009
Najdraže knjige : House of night saga, Twilight saga, Lord of the rings, Pride and prejudice, P.S. I love you, Last chance saloon
Lokacija : Up high ^^
Job/hobbies : School girl :3

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimesub kol 29, 2009 5:18 pm

živo me zanima što će na kraju ispasti od cijele sage. mislim da će ovo bit najbolja knjiga dosad (ili se barem nadam) pa jedva ćekam da izađe. Tempted-vaši dojmovi 655423
[Vrh] Go down
http://zagrebqt.blog.hr
Bloody Lady
Vampyrski početnik
Bloody Lady


Female Sagittarius Dog
Broj postova : 6
Birthday : 19.12.1994
Age : 29
Join date : 14.08.2009
Najdraže knjige : Sumrak saga, House of Night, Vampire Kisses
Lokacija : Zagreb

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimened kol 30, 2009 10:01 am

Hah, vidiš, ja uopće ne znam koja mi je najbolja knjiga. Nikad baš nisam razmišljala o tome, ali logično je očekivati da će Tempted biti najbolja, jer će biti prepuna novih stvari i zasigurno će biti zanimljivija od prošlih koje smo već pročitali.

@Nyx: Erik mi je favorit, jednostavno mi je... rawr Very Happy A ako mi se želje ne ostvare.... Stark mi je na drugom mjestu, dok je Heath sladak ali nije mi za Zoey. Heath mi je više za Erin i Shaunee. Razz
[Vrh] Go down
Lexy
Vampyrski početnik
Lexy


Female Aries Monkey
Broj postova : 11
Birthday : 14.04.1992
Age : 32
Join date : 22.09.2009
Najdraže knjige : HON, Twilight Saga, Eragon, Inkheart, Harry Potter, His Dark Materials, Vampire Academy

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimened stu 01, 2009 8:37 am

knjigu sam pročitala, to je nešto potpuno neočekivano, fora je bilo vidjeti kako drugi misle o svemu što se događa, ali ovo na kraju kad sam pročitala tko umre, me zbilja iznenadilo, jer taman se sve posložilo i sve je krenulo kako treba, i onda mora se o dogoditi.... ugl, knjiga je jako napeta, i čita se u jednome dahu, ali nakon toga ćete htjeti još i još...
I tko umre? ako ne želite saznati ili si pokvariti doživljaj nemojte pročitati...
Spoiler:
I još nešto vezano za osobu koja umre:
Spoiler:
[Vrh] Go down
××Fallen angel××
Vampyrski početnik
××Fallen angel××


Female Libra Dog
Broj postova : 2
Birthday : 20.10.1994
Age : 29
Join date : 26.10.2009
Najdraže knjige : HP, Sumrak saga, House of Night series, Merry Gentry series
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Učenje :/, ples, odbojka, jezici, čitanje =)

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimesub stu 07, 2009 8:34 am

SPOILERI!!!!

Knjiga mi se jakooo sviđa. Super mi je napisana, s više različitih gledišta. Iskreno sam se ful iznenadila kako se razrješila situacija s Erikom, a o kraju da ne pričam. Stvarno ne kužim zašto je Heath baš morao ono čuti i na kraju zbog toga ispaštati. Malo mi ide na živce ovo razvlačenje Kalone kroz par knjiga. Htjela bih da to više završi.
Ono sa utiskivanjem Stevie Rae mi je bilo presmiješno. Ali dobro, vidjet ćemo kako će dalje ići.
Kraj knjige mi se jako sviđa, jedino mi je žao
Spoiler:
i živo me interesira kako će se dalje stvari razvijati.
[Vrh] Go down
Rachel
Vampyrski početnik
Rachel


Female Sagittarius Dog
Broj postova : 6
Birthday : 24.11.1994
Age : 29
Join date : 04.11.2009
Najdraže knjige : Gossip Girl, HoN...
Lokacija : somewhere I belong
Job/hobbies : muzika, čitanje, izlaženje...

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimesub stu 07, 2009 1:00 pm

Knjiga je zanimljiva i uzbudljiva do zadnjih stranice.
Meni zasad druga najbolja knjiga u serijalu, jedino mi je bilo užasno žao da još nije objavljena sljedeća knjiga jer je kraj vrlo nedorečen.
Jedva čekam Burned.
[Vrh] Go down
Zoey <3
Vampyrski početnik
Zoey <3


Female Broj postova : 8
Join date : 08.04.2010
Najdraže knjige : HoN, Twilight saga
Job/hobbies : Mažoretkinje

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimečet tra 08, 2010 6:13 am

Jedva čekam da knjiga izađe... =)
[Vrh] Go down
http://tocaforever.blog.hr
Kory
Vampyrski početnik



Female Broj postova : 1
Join date : 31.08.2010
Najdraže knjige : HP, House of Night
Lokacija : Zagreb
Job/hobbies : Knjige, filmovi i serije...

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimeuto kol 31, 2010 5:50 am

Ljudi!!

imam mali problem... Sad

u Zagrebu još nije izašla knjiga "Hunted" (a trebala je prije 3-4mjeseca!!), koliko uopće ima nastavaka taj serijal? Po forumu navodno ima još bar dvije...

Jel ima "Hunted" za naručiti bilo gdje iz Hrvatske?? Question

Thx!


flower flower flower flower
[Vrh] Go down
Zoeybird
Vampyr
Zoeybird


Female Sagittarius Rat
Broj postova : 16
Birthday : 27.11.1996
Age : 27
Join date : 17.04.2010
Najdraže knjige : serijali: Kuća Noći, Vampirska Akademija, Besmrtnici
Lokacija : Zagreb

Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitimeuto sij 25, 2011 3:51 am

Knjiga mi je super, bas sam je nekidan procitala, samo mi je zao Zoeyinih tetovaža. Ludo me zanima dal je izgubila i afinitete....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tempted-vaši dojmovi Empty
PostajNaslov: Re: Tempted-vaši dojmovi   Tempted-vaši dojmovi I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tempted-vaši dojmovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vaši predmeti
» Vaši crteži
» Vaši problemi
» Vaši avatari, potpisi i korisničko ime
» Vaši House of Night predmeti i crteži

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
House of Night :: House of Night :: Knjige iz serijala-
Forum(o)Bir: